DEKORACJE ŚWIATŁOWODOWE

Dekoracje światłowodowe to coś więcej niż tylko światło – to obraz , to artyzm , to ciekawość i inność którą wprowadzamy do Twojego wnętrza. Obraz który hipnotyzuje, przyciąga wzrok tak, że nie możesz od niego oderwać oczu. Dekoracje światłowodowe które polecamy są jak obrazy które świecą to nie “punkciki na moście czy światełka w aucie” które znamy z innych sklepów, to nowy rodzaj delikatnego światła dekoracyjnego, ozdobnego i ciekawego. To światło które zmienia barwy jak kameleon z możliwością różnych efektów świetlnych. To światło które fascynuje a utworzone dekoracje tworzą niepowtarzalną atmosferę i oddzielną dla każdego klienta ponieważ każdy obraz jest zupełnie inny, jedyny i niepowtarzalny. Obrazy tworzymy z bardzo dużej ilości światłowodów które świecą bokiem – okienkami- punktami, świecą całymi bokami lub punktowo końcówkami. Obrazy światłowodowe nadadzą twojemu wnętrzu zupełnie nowy charakter, wywołają nowe wrażenia estetyczne. Obrazy światłowodowe to bardzo ciekawa inspiracja i nowa możliwość projektu twojego wnętrza jakim nikt inny nie może się poszczycić. Obrazami światłowodowymi można dekorować różne pomieszczenia i lokale np. Hotele, poczekalnie, mieszkania, domy, restauracje, kawiarnie, puby, domy weselne, spa, pomieszczenia VIP, sauny, otoczenia basenów, pomieszczenia relaksacyjne, można stosować je do upiększania na ścianach i sufitach a nawet w podłogach i pod wodą – są całkowicie bezpieczne.

Można je zabudować na kolumnach w holach, w pokojach hotelowych, w recepcjach, w biurach mieszkaniach, i w wielu innych pomieszczeniach nadając naprawdę niesamowite i piękne obrazy świetlne.
Obrazy światłowodowe wykonujemy na uprzednio wykonanych modułach w firmie Light & Design Moduły te malowane są w kolorze który Państwo sobie życzą z bardzo bogatej gamy kolorów firmy Beckers, Tikurilla lub farb metalicznych. Maksymalne wymiary 1 modułu to 190 cm na 400 cm przy czym moduły mogą mieć różne wymiary i mogą być oczywiście mniejsze ale nie mogą wychodzić poza rozmiar maksymalny ( ze względu na ograniczenia transportowe ). Moduły mogą mieć różne kształty i grubości. W przypadku zamówienia większych wymiarów robimy różne moduły i na miejscu łączymy je w cały obraz. Moduły transportowane są do klienta i mocowane na na ścianie lub suficie. Istnieje również możliwość ułożenia obrazu bezpośrednio na podłożu u klienta, wiąże się to jednak ze zwiększonymi kosztami. Wykonujemy własne wzory obrazów jak i wzory przedstawione przez Państwa. Oprócz obrazów światłowodowych wykonujemy również kurtyny światłowodowe, żyrandole światłowodowe, oświetlane sufity czy ściany punktami światłowodowymi o różnych zakończeniach jak i tzw. Gwiezdne nieba.

Obrazy światłowodowe są niezwykle energooszczędne a zastosowane w nich rozwiązania techniczne – generatory światła są naszym rozwiązaniem. Poprzez zastosowanie mocnego źródła światła LED RGB kolory są bardziej żywe aniżeli stosowane w innych generatorach światła lamp halogenowych których żywotność jest stosunkowo krótka. Nasze generatory LED RGB mają moc od 10 do 50 W i żywotność około 60.000 80.000 godzin. Do obrazów światłowodowych stosujemy kontrolery LED RGB sterowane za pomocą wygodnego pilota radiowego który ma wiele możliwości programowania efektów świetlnych.

MY MALUJEMY ŚWIATŁEM !